Izpratne par līderības un koučinga pamatiem

Visus kluba izbraukumus Regent plāno un vada biedri, kuri vēlas dalīties mīlestībā pret sportu un palīdzēt iesācējiem apgūt virves. Mēs varam nodrošināt dažādus izbraucienus ar kajakiem un kanoe laivām, jo ​​daudziem mūsu vadītājiem nav oficiālas kvalifikācijas, taču viņiem ir liela pieredze un liels entuziasms.

Taču formālā apmācība vai vadības apmācība var būt lieliska pieeja airēšanas prasmju un pārliecības uzlabošanai. Būtu lieliski, ja vairāk kluba biedru kļūtu par sertificētiem treneriem, jo ​​tie, kas mums šobrīd ir, vienmēr ir pieprasīti. Ņemot vērā daudzās priekšrocības, ko klubam var sniegt pareizi apmācīti treneri, mēs tagad piedāvājam ievērojamus finansiālus stimulus ikvienam, kas vēlas iegūt šādu izglītību.

Cik lielā mērā atšķiras trenera un līdera lomas?

Trenera darbs ir palīdzēt saviem audzēkņiem iemācīties braukt ar kajaku un attīstīt savu airēšanas stilu. Patiesais trenera talants ir viņa spējā novērot airētāju, noteikt, kur viņš ir vājākais, un pēc tam izstrādāt uzdevumu vai nodarbību sēriju, lai palīdzētu viņiem pārvarēt šīs vājās vietas. Treneriem ir jābūt derīgai trenera kvalifikācijai, lai vadītu jebkuru apmācītu kursu neatkarīgi no tā, vai tas ir RCC vai nē.

Līderi vienmēr ir prasmīgi airētāji, kas labi prot novērtēt upes straumes un savas komandas spējas. Tā kā mēs uzsveram vienaudžu airēšanu, ikvienam grupas dalībniekam ir tiesības rīkoties, ja nepieciešams, un vadītāji parasti tiek izvēlēti no pieredzējušākajiem grupas locekļiem. Lai gan viņi var sniegt “labākos ieteikumus” airētājiem, kas seko viņu pēdās, viņi nav kvalificēti, lai apmācītu kādu citu. Daudziem Rīdženta vadītājiem trūkst oficiālas kvalifikācijas, taču ikvienam, kas nopietni vēlas uzlabot savas upes prasmes, jāapsver iespēja reģistrēties apmācību programmā.

Kādu iemeslu dēļ kāds varētu vēlēties iegūt kouča vai vadības sertifikātu?

Profesionāli airētāji izstrādāja Lielbritānijas kanoe airēšanas balvu programmu. Katru dienu Regent’s studenti saņem noderīgu informāciju no saviem vienaudžiem. No otras puses, ir vērtīgi apgūt kursu, kas organizēts, pamatojoties uz mācību mērķu kopumu un mācību programmu, kas aptver visu. Tas varētu palīdzēt saprast un pielietot līdz šim apgūto. Turklāt jūs dosieties prom ar sasniegumu sertifikātu, kas var tikt parādīts jebkurā airēšanas kopienā.

Trenera prasmju attīstīšana jums noderēs gan jūrā, gan ārpus tās. Mācīšanās pamācīt citus ir lielisks veids, kā uzlabot savas spējas uz ūdens, un koučings ir prasme, ko var pielietot arī ārpus ūdens. Treneru stratēģijas vieglatlētikā ir būtiski ietekmējušas treneru stratēģijas citās jomās.

Kāda veida balvas piešķir BC, un kā tās atšķiras?

No airēšanas stāvus līdz kanoe polo — BC ir pieejama airēšanas izglītība un atpazīstamība. White Water Kayak un White Water Canoe, iespējams, ir visnozīmīgākās balvas airētājiem Regent. Mūsu apmācības lapā jūs atradīsiet kopsavilkumu par vissvarīgākajām balvas balvām kajakos, piemēram:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp