Brauciens uz upi

Sākotnējais plāns airēt pa Nimboidas, Mannas un Klarensas upēm astoņu dienu laikā tika atcelts, jo upju līmenis svārstījās pārāk lielas divus mēnešus ilgušo nozīmīgu laikapstākļu dēļ. NSW austrumu krasts. Turon, Macquarie un Snowy Rivers visi bija paredzēti kā rezerves plāni ceļojuma sākumā. Šķiet, ka laikapstākļi Austrālijā nav viendabīgi, jo tie var ātri pārvērsties no liesmām līdz milzīgiem plūdiem.

Otrdien pirms izlidošanas apkalpe sapulcējās telekonferences laikā, lai izlemtu, kurā upē mums jābrauc.

Pašreizējie līmeņi un gaidāmās izmaiņas pēc dažām nedēļām bija populāras sarunu tēmas. Tagad, kad vētras bija pārgājušas, visu upju līmenis strauji pazeminājās, izņemot Nymboid, Mann un Clarence. Iespējams, ka līdz Lieldienām ūdens nepietiks, lai izbrauktu.

Tā kā tiek prognozēts, ka upes līmenis Upper Macquarie noslīdēs līdz mazāk nekā 1,2 metriem, kad mēs tur nokļuvām, komanda izvēlējās veikt saīsinātu ekskursiju. upe četras dienas, no Freemantle Road Bridge līdz Long Point. Šis brauciens lejup pa upi būtu ārkārtīgi bedrains. Riska analīze un peldēšanas plāns ir pārskatīti, lai atspoguļotu izmaiņas.

Ceļojums tikko sākās. Lai nokļūtu līdz Frīmantlas ceļa tiltam Lielajā piektdienā līdz pulksten 11, mums bija jāpaņem kluba treileris, jāpabeidz iesaiņojums un pēc iespējas ātrāk jādodas prom. Neskatoties uz to, ka Macquarie upe atrodas aptuveni trīs stundu brauciena attālumā no Sidnejas, tā vijas cauri Bārvonas, Dārlingas un Marejas upēm līdz okeānam uz dienvidiem no Adelaidas, padarot to par Austrālijas visaptverošāko upju sistēmu.

Līdz pusdienlaikam pie Frīmantlas ceļa tilta grupa bija sarukusi līdz vienpadsmit, jo tika atcelti daži novēloti. Tomēr tas tika palielināts līdz piecpadsmit, pateicoties Jiri, Cat un viņu diviem zēniem, kuri bija paralēlā ceļojumā no Sidnejas universitātes. Piekļuve Hilendā bija rezerves 90 minūšu automātiskais maršruts uz Dixons Long Point (Dīns H bija paņēmis ceturtdienu brīvu, lai izpētītu maršrutu un izbraukšanas punktu).

Cilvēku grupas saliek galvas, lai atrisinātu sarežģīto matemātisko problēmu, kas nosaka, cik daudz automašīnu sēdekļu būs nepieciešams izvilkšanas punktā neatkarīgi no tā, vai to pietiks. sēdvietas un šoferi, lai maršruta autobusu vadītāji atgrieztos uz ievietošanas punktu, un kur tieši izvilkšanas punkta autostāvvietā novietot automašīnu, kurā atradās alus ledusskapis. Mēs izvēlējāmies risinājumu, kas izrādījās pareizs.

Atspēļu ballīte atgriezās uz Freemantle Road Bridge ap plkst. 3:00 dienas drošībā. Grupa nolēma izmantot papildu dienasgaismas stundas un uzspēlēt dažas golfa kārtas pirms nakts nometnes izveidošanas. Stratēģijas maiņas dēļ airēšana uz jaunu nometnes laukumu mirstošā dienas gaismā bija riskanta. Pēc iepazīšanās ar kartēm grupa nolēma uz nakti ierīkot nometni upes līkumā kādus 8 kilometrus lejup pa straumi. Vieglā laminēšana, ko Kevins S. izmantoja, lai saglabātu kartes, ko viņš bija izveidojis no ūdens, bija arī lieliski piemērots, lai kartes būtu ērti pieejamas ātrai uzziņai.

Šeit bija iespēja izmēģināt stratēģiju, kā pārvietoties bīstamās krācēs bez airēšanas: kanoe laivu sakārtošanu. Tā kā rīki nav jānēsā kājām, oderes pieeja ietaupa laiku, salīdzinot ar pilnu pārnēsāšanu. Airētāji izmanto virves, lai lēcienveidīgi nolaistu laivas lejup pa krāci. Mēs varam ātri nolaist visus kuģus, izveidojot bradātāju ķēdi gar krastu. Kanoe ar katru soli var tikt virzīta tālāk, pateicoties garai virvei, piemēram, metiena maisam. Nākamo dienu laikā šī taktika tiks izmantota atkārtoti. Tā kā nebija pārvietošanas ceļu, vienkārši akmeņaini upes krasti un irdeni oļi, šī metode izrādījās ievērojami ātrāka nekā pārvešana.

Kad mēs tuvojāmies Killongbuttas fermas zemā līmeņa tiltam, krāces pārgāja no sacīkšu uz straujākiem kritumiem un dzegām. Atlikušo dienas daļu mainījām airēšanu un oderi. Pa kreisi no mūsu upes mēs redzējām Killongbutta sētu un vairākus kempingus, kur ģimenes bija uzcēlušas teltis.

Pēc nogurdinošas airēšanas un līnijā pavadītas dienas mēs nolaidāmies plašā pludmalē pie upes, kas atrodas ārpus Lieldienu kemperu redzesloka pāri upei un netālu no starta. no aizas stiepuma. Bija noslēgusies vēl viena gara airēšanas un kanoe stumšanas diena. Granīta klints seja pretējā upes krastā nodrošināja iespaidīgu fonu telšu celšanai, ugunskura iekuršanai, tualetes rakšanai un peldēšanai upē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp